Druk Poznań

Dla wydawnictw

Gotowe Rozwiązania

Rozumiemy specyfikę działalności wydawniczej, dzięki czemu współpraca z nami to gwarancja najwyższej jakości usług i terminowości. Wykorzystując najnowocześniejsze maszyny, czuwamy, aby wydruki zostały wykonane zgodnie ze specyfikacją. Zapewniamy też stałe poczucie bezpieczeństwa i kontroli nad zleceniem, poprzez bieżący kontakt – jesteśmy dla klienta, przez cały proces realizacji. Dla naszych partnerów jest to klucz do ułatwienia działań wydawniczych, a dla nas poczucie dobrze wykonanej pracy.

Skontaktuj się z nami i dowiedz więcej o możliwościach współpracy.

Skontaktuj się

Oferta dla wydawnictw

Drukarnia interak

Książki i albumy

Doskonale wiemy, jak ważne są książki. Ich wyjątkowość dodatkowo podkreśla starannie dobrana oprawa, dostosowana indywidualnie do każdej pozycji. Dlatego drukujemy i oprawiamy książki we wszystkich rodzajach, dbając o każdy szczegół i realizując wizję klienta.

druk przez internet

Podręczniki szkolne

Od lat realizujemy produkcję podręczników, ciesząc się zaufaniem wielu wydawnictw - zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Dzięki kompetencjom językowym i umiejętności zrozumienia specyfiki kulturowej, wydawnictwa cenią nas nie tylko za kompleksowe usługi, ale także zaangażowanie i doskonałe zrozumienie ich potrzeb.

druk offset

Czasopisma / Magazyny

Dzięki innowacyjnemu parkowi maszyn, zapewniamy naszym klientom drukowanie magazynów. Specjalizujemy się w wydruku miesięczników, kwartalników oraz wydawnictw okazjonalnych, dostosowując się do zleceń i troszcząc o klienta na każdym etapie współpracy.

Do grona naszych klientów należą najwięksi wydawcy książek, podręczników w Polsce i Europie.